Tıkalı Gider Açma

ertentesisat-iletisim-bilgileri

Pis Su Gider Tıkanıklığı Neden Oluşur ?

  • Tıkanık eğer tuvalette oluşmuş ise; bu durum gidere atılan erimeyen maddelerden kaynaklanmaktadır. Bu maddelere örnek olarak ıslak mendiller, poşetler, plastik şampuan kapakları, kulak temizleme çubukları, havlu kağıtlar, kalitesiz tuvalet kağıtları gibi nesneleri sıralayabiliriz.
  • Söz konusu tıkanıklığın yeri mutfak gideri ya da banyo lavabo giderleri ise; yağlı yemek artıkları, çay çöpleri, sabun kalıntıları, kıl saç gibi atıklar, giderlerden geçmeyerek lavaboları tıkamaktadır.
  • Bunların dışında usta hataları da sık sık gider tıkanmalarının sebepleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Örneğin yanlış eğim verilmiş pimaş boruları, kalitesiz kullanılan tesisat malzemeleri, yanlış planlanmış gider boruları başlıca tıkanıklık sebepleridir.
  • Yağmur suyu giderleri de çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörlerden tıkanan gider pimaşları da tıkanabilmektedir.
  • İnşaat esnasında tuvalet giderlerine düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddelerin de giderleri tıkadığı görülmektedir.

Erten Tesisat olarak bizler kullandığımız kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde pis su gider borularının içini görüntüleyerek, tıkanıklığın nedenini ve yerini tespit ederiz. Tespit edilen tıkanıklık sebebine göre, kullanılan tıkanıklık açma robotumuza uygun aparat seçerek, kısa sürede tıkanan giderleri açarız.

İletişim

Tıkalı gider açma için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz:

0 (212) 538 39 40

0 (533) 602 61 01