Pimaş Açma

ertentesisat-iletisim-bilgileri

Pimaş açma hizmeti sunan protesisat, tıkalı olan pimaşlarınızı önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder sonrasında tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklarını açar. Pimaş açma kırma dökme olmadan profesyonel cihazlar yardımı ile açılmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında Protesisat firmamızı arayarak çözüm sağlayabilirsiniz.

Pimaş Giderleri Neden Tıkanır ?

Tesisat üzerine sık yaşanan sorunlardan biri de gider tıkanıklığıdır. Gider boruları zamanla biriken yemek artıkları, yağları, yanlışlıkla veya bilinçli olarak atılan naylon poşet, bez, tuvalet kâğıtları yüzünden daralır ve tıkanır. Daralan giderler zaman zaman yavaş su akışı ile size kendini belli eder.

Önceden bu daralmayı fark edip tıkanma gerçekleşmeden pimaşların temizlenmesi size kolaylıklar sağlayacaktır. Gider boruları tamamen tıkandığında ise yapılacak işlemler süreci uzatmaktadır.

Özellikle otel ve lokantalarda mutfak giderleri çok daha çabuk tıkanır. Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülmektedir. Klasik yöntemlerle pimaş borusundaki tıkanıklığı açmak çoğu zaman size ekstra maliyetler çıkarır. Ehliyetsiz tesisatçılar, özellikle tıkalı pimaşa ulaşılırken tuvalet banyo ve mutfaklardaki pimaşlara zarar verir ve çoğu zaman kırarlar. Ucuza pimaş açma işi yapmak isteyen firma gibi gözüken kişiler, genellikle evinizin başka bir yerine de zarar vererek tadilat masrafları ve benzeri külfetlerle işi olduğundan çok daha pahalıya malederler.

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak ise dikkat ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Acemi tesisatçıların tıkanık açmak için gelip tüm eve kirli su basmasına sebep olmaları sıkça görülen bir problemdir.

İletişim

Pimaş açma için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz:

0 (212) 538 39 40

0 (533) 602 61 01