Makina ile İlaçlı Petek Yıkama

ertentesisat-iletisim-bilgileri

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerin alt tarafının soğuk olması peteklerde yaşanan sorunların en temel belirtisidir. Peteğin en soğuk kısmının alt kısımlar olmasının temel neden; peteğin içinde bulunan suyun zaman içinde korozyon sebebi ile balçıklaşması ve balçıklaşan suların kütle ağırlıklarından kaynaklı olarak radyatör peteklerin alt tarafına doğru birikirmesidir. Bu durum ısının devir daim yapamamasına sebep olmaktadır.

Petekler az ısınıyorsa, genelde en çok yapılan hata kombi ısısını yükseltmek peteklerinizin daha fazla ısıtmasını beklemektir. Bunu yaparsanız hem petekler yine de fazla ısınmayacak ve faturada gereksiz büyük bir artış doğuracaktır.

Petekleriniz ile ilgili yukarıda saydığımız sorunlar için Erten Tesisat’tan destek alarak radyatör petek temizliği yaptırmalısınız. Petek temizliği yapılırken petekleriniz asla sökülmez. Kombi sıcak su bağlantınızdan tüm radyatör petek tesisat borularınız ve petekleriniz, kullanılan temizleme ve koruyucu kimyasallar ile tertemiz hale gelerek mükemmel bir ısı elde etmenize olanak sağlar.

İletişim

Makine ile ilaçlı petek yıkama için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz:

0 (212) 538 39 40

0 (533) 602 61 01