Kameralı Su Tesisatı Kaçağı

ertentesisat-iletisim-bilgileri

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Erten Tesisat eski usul su kaçağı tespiti araçlarının ve yöntemlerinin yerine modern cihazlar ile banyonuzda herhangi bir tadilat işlemine ihtiyaç duymadan kolaylıkla su kaçağınızı tespit edecektir. Ekibimiz tüm tesisatınızı dinleyecek ve tüm boruların içine kamerayla girerek hasarlı ya da kırılmış sorun yaratan kısımları tespit eder. Bu tespiti tahmini yöntemlerle değil tam anlamıyla sorunun ana yerini görerek gerçekleştirecektir. Bu şekilde defalarca onarım yapmanıza gerek kalmayacak ve gereksiz masraftan kurtulmuş olacaksınız. Su tesisatında kaçak var ise detaylı bir tespit hizmeti sağlayabilmek için kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları tesisat giderleriniz de herhangi bir çatlama ve kırılmaları gözlemleyebilmek için kullanılmaktadır. Cihazın ekranından rahatlıkla hatalar gözlenmekte, sadece su kaçağı tespiti için değil bunun yanı sıra tesisat borularındaki çökmeler ya da eğrilmeler de görülmekte ve bu gözlemlemeler sonucunda gerekli onarım yapılmaktadır. Kameralı su kaçağı ile tespit edilen su kaçağı arızası kolayca onarılacak ve günler süren tadilat işlemleri gibi bir derdiniz olmayacaktır.

Bizler uzman ekibimizle birlikte su kaçağı ister temiz su giderlerinden olsun isterse dış giderlerden sorunu kolayca tespit ediyoruz. Uzman personellerimiz haftanın 7 günü çalışır. Arzu ettiğiniz gün ve saatte gelerek size profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti verir.

Akustik Dinleme Cihazları ile Tespit

Kirli su giderlerinde ve temiz su tesisatında bulunan su kaçağı probleminize kesin ve güvenilir çözümler buluyoruz. Erten Tesisat; sıhhi su tesisatı çözümlerinde profesyonel ekibi ve kullandığı modern cihazlarla size kısa sürede su kaçağını zahmetsizce bulmanın sözünü veriyor. Kırılan banyo, tuvalet ve tespit işlemi sırasında zarar gören boru ve giderler sıkıntısı ise eskide kalıyor. Bize ulaştığınızda ekibimiz kısa sürede adresinize gelir ve tüm tesisatınızı akustik dinleme cihazları ile kontrol eder.Akustik dinleme cihazları ile de su kaçakları bulunabilmektedir. Akustik dinleme cihazları su kaçağının yerini adım adım dinleyerek bulacak ve bu dinleme işlemlerinde rastgele kaçağın yerini bulmak için kırma ve dökme işlemi yapılmayacaktır. İç borulardaki arızalar, tıkanan borular, su akışını yavaşlatan sorunlu giderler tek tek akustik dinleme cihazları ile dinlenir ve içleri kameralarla görüntülenir. İşinde uzman ekibimiz sayesinde son teknoloji dinleme cihazları ile noktasal olarak kaçağın yerini kısa sürede bulacağız.Eski yöntemler gibi tahmin ederek değil, kesin bilgiyle işe koyuluyoruz. Sorunun kaynağını tespit ediyoruz ve size işaretliyoruz. İstendiği takdirde su kaçağı arızası sadece işaretli yerdeki fayans yerinden çıkarılarak onarılıyor. Biz su kaçağı tespitini kolayca ve garantili olarak yapıyor, kırmadan su kaçağı buluyoruz. Erten Tesisat sizi günler süren su kaçağı bulma telaşından, çuvallar dolusu toz toprak taşıma külfetinden ve yenilenen banyo, tuvalet, küvet ve fayans tadilat masrafından kurtaracaktır.

İletişim

Kameralı su tesisatı kaçağı tespiti ve müdahalesi için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz:

0 (212) 538 39 40

0 (533) 602 61 01